Założenie działalności gospodarczej

Jeśli masz już swój pomysł na własną firmę, ale obawiasz się formalności z tym związanych i potrzebna jest Ci pomoc przy założeniu działalności gospodarczej, to zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. Pomagamy przejść przez całą procedurę jaką jest założenie firmy, a także wspieramy naszych klientów w bieżących kwestiach firmowych.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy założeniu firmy?

Założenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami zgłoszeniowymi, m.in. do urzędu skarbowego i ZUS. Jeżeli obawiasz się, że o czymś zapomnisz lub czegoś nie wiesz, to warto skorzystać z fachowej pomocy takiego biura jak nasze. Wiemy na co zwrócić uwagę w danej branży i jakim zgłoszeniom możesz podlegać, oraz jak dane czynności wyglądają w rzeczywistości.

Staramy się ułatwić wszelkie czynności administracyjne. Załatwimy formalności, zgłoszenia i rejestracje. Wystarczy że spotkasz się z naszym specjalistą. Jeżeli posiadasz profil zaufany, wszystko załatwisz online z jednego miejsca.

Nasza pomoc w założeniu działalności gospodarczej to przede wszystkim pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Założenie działalności gospodarczej - oferta

Prowadzimy biuro rachunkowe w Lublinie i bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży. Z nami założenie działalności gospodarczej nie będzie tak trudne i stresujące jak Ci się wydaje.

Oferujemy profesjonalną pomoc w założeniu firmy, wytłumaczymy najważniejsze kwestie formalne i podatkowe, przez co ułatwimy Państwu m.in. wybór formy opodatkowania.

W ramach naszej usługi otrzymasz:

  • Pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej osobiście lub on-line,
  • Pomoc przy wyborze formy opodatkowania,
  • Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów rejestracyjnych,
  • Poinformowanie o obowiązujących terminach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Wspieramy przedsiębiorstwa dopiero wchodzące na rynek oraz te, które poruszają się w biznesie od wielu lat. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc warunki współpracy dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Największym atutem naszego biura rachunkowego w Lublinie jest profesjonalna wiedza zbudowana na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy w księgowości, która gwarantuje prawidłowe rozwiązywanie nawet najtrudniejszych kwestii pojawiających się w Państwa przedsiębiorstwach.

Pomoc w założeniu firmy – cena

Na cenę usługi księgowej polegającej na pomocy w założeniu działalności gospodarczej składają się nasza wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie. Jeżeli klient decyduje się na dalszą współpracę z nami, usługę taką otrzymuje bezpłatnie.

W celu zapoznania się z ceną za pomoc przy założeniu firmy jako odrębnej usługi, zapraszamy do zapoznania się z zakładką CENNIK.